آخرین خبرهااجتماعیاخبار قشمبانوانفرهنگی

۱۶۰ نفر در گروه‎های جهادی قشم ثبت نام کردند

۱۶۰ نفر از مردم شهرستان قشم شامل ۱۲۰ نفر مرد و ۴۰ نفر زن در طرح عضویت گروه‌های جهادی با رویکرد مطالبه‌گری ثبت نام کردند.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از ایرنا ، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قشم گفت: این طرح از ماه گذشته آغاز شده و برای ثبت نام هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد.

حجت الاسلام عظیم سقایی‎نژاد از افزود: در این طرح دو رویکرد مطالبه‌گری تخصصی و دعوت به خیر آغاز دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: این طرح در عرصه‌های آموزشی، اجتماعی، اداری، اقتصادی، بهداشت و درمان، تعلیم و تربیت، تفریحات سالم، مسایل حقوقی و فرهنگی دارای گروه‌های تخصصی است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قشم تصریح کرد: گروه‎های مذهبی، کارگری، گردشگری، مبارزه با مفاسد، محیط زیست، مسوولان، مهندسان ،هنر و رسانه نیز از دیگر حوزهه‌های طرح مذکور است.

وی افزود: این ستاد در راستای حمایت قانونی و حقوقی از گروه‌های جهادی در قالب گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر نهادینه شدن فرهنگ مطالبه‌گری در بین مردم را دنبال می‌کند.

حجت الاسلام سقایی نژاد با اشاره به تشکیل شوراهای امر به معروف  نهی از منکر در روستاها ادامه داد: مردم می‌توانند مشکلات خود را از طریق این شوراها به ستاد اعلام کنند.

وی در پایان با دعوت از همه اقشار به ویژه جوانان برای ثبت نام در طرح گروه‎های جهادی اظهار کرد:  علاقمندان می‌توانند با مراجعه به ستاد امر به معروف و نهی از منکر قشم واقع سه راه مخابرات، نرسیده به میدان ساعت، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا