اقتصادیگردشگری

جزیره قشم‌‌ یکی از مقاصد بازنشستگان و کارکنان سازمان تامین‌ اجتماعی در طرح “استقبال از بهار” تامین اجتماعی

مدیرعامل شرکت رفاه‌ گستر کشور گفت: همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار توسط شرکت رفاه گستر، فضای میهمانسرای اداره تامین اجتماعی قشم برای میزبانی از کارکنان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در نوروز ۱۴۰۲ آماده سازی شده است.

سعید یاور پور در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری “خبرقشم” با بیان این مطلب، اظهارداشت: پس از دوران سخت کرونایی، خوشبختانه امسال تسهیلات ویژه‌ای برای سفر کارکنان سازمان تامین اجتماعی در نقاط مختلف کشور از جمله جزیره زیبای قشم فراهم شده است.
وی با اعلام اینکه طرح استقبال از بهار در نقاط مختلف کشور از جمله شهر‌ستان‌های شمالی، خراسان، شیراز، اصفهان، جزایر کیش و قشم با هدف خدمت به کارکنان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی انجام خواهد شد، افزود: در جزیره زیبای قشم هم تعداد ۲۰ اتاق میهمانسرای تامین اجتماعی این شهرستان مشتمل بر ۶۰ تخت برای ایام‌ نوروز میهمانان، آماده‌سازی شده است.
به گفته مدیرعامل شرکت رفاه گستر کشور، مدت زمان اسکان میهمانان در اماکن اقامتی سازمان تامین اجتماعی برای هر نفر سه روز خواهد بود و با توجه به شرایط خوب آب و هوایی قشم پیش‌بینی می‌کنیم ضریب اشعال واحدهای اقامتی اداره تامین اجتماعی قشم در ایام‌ نوروز ۱۰۰ درصد پُر خواهد بود.
وی اظهارامیدواری کرد با راه‌اندازی رستوران میهمانسرای سازمان تامین اجتماعی قشم، شرایط بهتری در ارائه خدمات به علاقمندان سفر به این جزیره فراهم شود.
یاورپور تصریح کرد: با توجه به اهمیت اجرای عدالت در ارائه واحدهای اقامتی، علاقمندان سفر تنها با ثبت‌ نام در سایت رفاه‌ گستر تامین اجتماعی می‌توانند نسبت به زمان سفر به نقاط مختلف کشور از جمله قشم اقدام کنند.

در این بازدید آقای سیدشهرام هروی معاون امورباشگاه‌ها و محمد کشاورزحمیدی معاون فرهنگی اجتماعی و توسعه امور رفاهی شرکت رفاه گستر مدیرعامل را همراهی می کردند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا