ایران وزیر کشور در قشم:

در جزایر دوازده گانه هرمزگان مشکل لاینحلی وجود ندارد

وزیر کشور در قشم گفت: در بازدیدهایم از جزایر دوازده گانه هرمزگان مشکل لاینحلی مشاهده نکردم.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در محل تالار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ( تالار آینه ) اظهار کرد: در بازدیدهایم از جزایر دوازده گانه هرمزگان مشکل لاینحلی مشاهده نکردم.

رحمانی فضلی با بیان اینکه مشکلات جزایر در حوزه های زیرساختی، اقتصادی، اشتغال و امورات اداری و قانوی هستند، تصریح کرد: مشکلات اداری در شهرستان قشم بیشتر به چشم می خورد و در صورتی که قانون مشکل داشته باشد باید اصلاح شود.

وی تاکید کرد: در خصوص دوگانگی مدیریت در قشم تا انجام بررسی های لازم هیچگونه اظهار نظری نمیکنم.

وزیر کشور تجدید میثاق با امام، شهدا و مردم را فلسفه گرامیداشت دهه فجر عنوان کرد و افزود: جشنهای دهه فجر فرصتی است برای مرور گذشته و تبیین دستاوردهای نظام اسلامی.

رحمانی فضلی اضافه کرد: استقلال، آزادی و امنیت کشور پیش از انقلاب اسلامی ایران تنها در ظاهر وجود داشت و عمق آن وابستگی به اجانب بود.

وی با بیان اینکه قیام امام خمینی انقلابی فرهنگی بود، ادامه داد: امام راحل به مردم و اعتقادات آنان ایمان داشت و میدانست که اگر مسئله، ارزشهای اسلامی باشد، مردم تا سر حد جان کوتاه نخواهند آمد و قطعا پیروزی از آن مردم است.

وزیر کشور گفت: نقطه وصل و غایت که اعتلای بشری و رسیدن به نقطه ای است که کشور با الگوی حکومت دینی اداره شود؛ البته ریزش ها و رویش ها وجود دارد اما باید به غایت چشم دوخت.

 رحمانی فضلی با اشاره به دخالتهای نا به حق آمریکا در امور تمام کشورهای دنیا و عدم پاسخگویی به جامعه جهانی اظهار کرد: پاسخگویی ایران به یاری طلبی کشورهای منطقه، در جهت حفظ و تقویت صلح است و یقینا ایران اسلامی بیش از کشورهای اروپایی دلسوز مردم منطقه و مستضعفین جهان است.

وی بیان کرد: مدعیان حقوق بشر در هر کشوری که بخواهند و توان آن را داشته باشند، نفوذ و اختشاش می کنند.

وزیرکشور تاکید کرد: رهبری، سکان دار کشتی انقلاب در دریای طوفانی است و هر کس رهبری و جایگاه ایشان را تضعیف کند، هم گام با دشمن است.

دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور همزمان با ششمین روز ایام الله دهه فجر با هدف احصاء و ارائه راهکار برای حل مشکلات موجود در مسیر توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جزایر دوازده گانه هرمزگان وارد این استان شده است.
سردار تنکسیرى جانشین فرمانده نیروى دریاى سپاه پاسداران، سردار رضایى فرمانده مرزبانى کشور، معاونان اقتصادى و پارلمانى وزارت کشور، نمایندگان مجلس شوراى اسلامى و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از حاضرین در این مراسم هستند.

 

 

صادق کارگر

پایگاه خبری ساحل قشم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا