آخرین خبرهادسته‌بندی نشده مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد:

تردد ۲۸۶هزار مسافر به قشم از طریق ۱۷هزار دستگاه اتوبوس در سال ۹۸

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم گفت: در طول سال 98 افزون بر 286هزار و 713نفر مسافر از طریق 16هزار و 996 دستگاه اتوبوس به جزیره قشم تردد کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم حسین رفیعی روز  دوشنبه در تشریح عملکرد سال گذشته مدیریت حمل و نقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم  با بیان این مطلب افزود: از این تعداد مسافر افزون بر ۱۷۸هزار و ۹۱۶ نفر معادل ۶۲درصد کل مسافران وارد جزیره قشم شدند.
وی تعداد مسافران خروجی از جزیره قشم در سال ۹۸ را افزون بر ۱۰۷هزار و ۷۹۷ نفر معادل ۳۸درصد کل مسافران اعلام کرد و گفت: تعداد اتوبوس های ورودی به جزیره قشم هم در این مدت ۹هزار و ۵۲۴ دستگاه معادل ۵۶درصد کل اتوبوس ها بوده و ۴۴درصد بقیه معادل هفت هزار و ۴۷۲ دستگاه اتوبوس نیز در سال گذشته از این جزیره خارج شده اند.
رفیعی تعداد سرویس های دربستی اتوبوس را هم در سال ۹۸ در جزیره قشم افزون بر دو هزار و ۵۲ دستگاه اعلام کرد و درباره سایر فعالیت های مدیریت حمل ونقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم در سال ۹۸ نیز گفت: در این سال مجموعا ۲۲ مجوز فعالیت برای شرکت های حمل و نقل عمومی در جزیره قشم صادر یا تمدید شده و ۱۷درخواست هم برای تاسیس این نوع شرکت ها بررسی شده است.
به گفته وی در سال گذشته از سوی این مدیریت افزون بر ۹۶۳ مورد صدور و تمدید دفترچه تاکسیرانی، پروانه بهره برداری، کارت شهری آژانس های تاکسی تلفنی و تاخیر در دفترچه تاکسیرانی در جزیره قشم صورت گرفته و پنج مورد هم  امتیاز پلاک تاکسی در جزیره نقل و انتقال پیدا کرده است.
معرفی ۳۶۴ مورد جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشینه، عدم اعتیاد و تایید صلاحیت فردی و معرفی ۵۴ مورد به شماره گذاری جهت نقل و انتقال امتیاز پلاک، تبدیل به احسن نمودن خودرو و بایگانی پلاک نیز از جمله فعالیت های مدیریت حمل ونقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم در سال ۹۸ بوده است.
مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم همچنین از ۷۸۳ مورد بازدید از ایستگاه های ۱۲ گانه مصوب تاکسیرانی در سطح جزیره  و رسیدگی به ۱۴۳ مورد شکایت مربوط به رنت  کار و حمل و نقل بار در قشم در سال ۹۸ از سوی این مدیریت خبر داد.
رفیعی در پایان با اشاره به آمادگی مدیریت حمل و نقل عمومی و پایانه های سازمان منطقه آزاد قشم  جهت پذیرش هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقاد درخصوص موارد مرتبط با این مدیریت، تصریح کرد: پرسنل این مدیریت همه روزه ضمن پاسخگویی به مراجعین حضوری، پیگیر نامه ها و پرونده های مرتبط  با این مدیریت هم هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا