آخرین خبرها برای دومین بار در چند ماه اخیر؛

 انتقاد شدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم به تداخل جلسات با وقت نماز

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم گفت: مدیران نظام اسلامی باید جلسات را به نحوی برنامه‌ریزی کنند که با وقت نماز تداخلی نداشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم، حجت الاسلام والمسلمین احمد غلامی روز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی برنامه‌های دهه آخر ماه صفر اظهار داشت: اقامه نماز، واجب‌ترین وظیفه در نظام اسلامی است و تمامی مسئولین باید نسبت به آن اهتمام جدی داشته باشند.

غلامی با انتقاد از برگزاری جلسات کاری در وقت نماز، تصریح کرد: متاسفانه برخی از مدیران شهرستان با بی اعتنایی نسبت به اوقات شرعی، نشست‌ها را در وقت شرعی ادامه می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: اقامه نماز اولین اولویت است و کارگزاران نظام اسلامی موظف هستند تمامی اقدامات را با محوریت آن برنامه‌ریزی و اجرا نمایند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم با بیان اینکه مسئولان هنوز وظیفه‌ خود را در برابر این فریضه الهی ادا نکرده‌اند، افزود: برخی از مدیران اهمیت نماز را آن‎طور که باید درک نکرده و به ابتدایی‌ترین وظایف خود آگاه نیستند.

حجت الاسلام والمسلمین غلامی تاکید کرد: مسئولی که نسبت به اقامه نماز بی‌توجه باشد و حضور در جلسات را بر اقامه نماز برتری دهد، از هیچ جایگاهی در نظام اسلامی برخوردار نخواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا