آخرین خبرها در پی بازدید معاون فنی و عمرانی و مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم انجام شد؛

بررسی مشکلات پروژه های عمرانی و فضای سبز شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم به همراه نیروهای این مدیریت در بازدید میدانی از برخی پروژه های شهری به بررسی مشکلات پرداخته و دستوراتی را برای تسریع اجرای آنها صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از رصد اقتصادی، فرج طهماسبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: بررسی مشکلات شهری و سرعت بخشیدن روند اجرایی طرح های عمرانی و فضای سبز شهر قشم در راستای توسعه و همچنین افزایش امکانات شهری با هدف ارائه خدمات بهتر به ساکنین و گردشگران در دستور کار مدیریت شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفته است.

وی ادامه داد: بررسی آخرین وضعیت و اقدامات صورت گرفته در کمپ پارک آفتاب 2 به مساحت 6.5 هکتار در ساحل جنوبی قشم و همچنین بازدید از عملیات جدول کاری و همچنین مراحل پایانی احداث کانال دفع آب های سطحی در ابتدای مسیر ورودی شهرک گلستان بخشی از پروژه های شهری بودند که مورد بازدید قرار گرفتند.

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: زیرسازی، آسفالت و جدول کشی محدوده خیابان بسیج شمالی واقع در شهرک نریمان، ساماندهی پیاده رو ورودی پارک زیتون و همینطور محوطه سازی و ایجاد پیاده رو در بلوار 22 بهمن محدوده طرح های دیگری بودند که از آن بازدید شدد و برای اجرای آن دستوراتی را صادر گردید.

طهماسبی تصریح کرد: ساماندهی پیاده رو محدوده چهارراه رسالت و ساماندهی وضعیت فضای سبز و همچنین اجرای طرح های شهری در محدوده منطقه کوی فرهنگ و کوی دانش در شهرک بوستان شهر قشم بخش های دیگری از بازدیدهای روز چهارشنبه معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای پروژه های شهری با هدف ارائه خدمات بهتر و افزایش کیفیت زندگی ساکنان و گردشگران شهر قشم، از مهمترین ماموریت های مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم است که نیروهای این مدیریت با تمام توان و استفاده از امکانات موجود در حال تکمیل این پروژه ها هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا