اجتماعی

قشم میزبان شهرداران و روسای شورای‌های شهر هرمزگان

رییس شورای اسلامی شهر قشم از میزبانی قشم از همایش شهرداران و روسای شورای های شهر هرمزگان در هفته آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبرقشم، حبیب بازماندگان قشمی در نشست با فعالان فرهنگی قشم گفت: این همایش هفته آینده با حضور ۴۸ شهردار و ۴۸ رییس شورای شهر برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: شورا در سه محور عمرانی، ورزشی و فرهنگی اجتماعی فعالیت های خود را پیگیری می‌کند و بازسازی ورزشگاه تختی با همکاری شهرداری، سازمان منطقه آزاد قشم و اداره تربیت بدنی یکی از اقدامات مهم در حوزه ورزشی است.
بازماندگان اظهار کرد: تخصیص اعتبار 15 میلیارد تومانی برای تکمیل سالن ورزشی ورزشگاه سام‌وزال و همچنین تکمیل زمین فوتبال این شهرک با همکاری سازمان منطقه آزاد قشم نیز از برنامه‌های پیش رو می‌باشد.
به گفته رییس شورای اسلامی شهر قشم در بحث فرهنگی رضایت نسبی از فعالیت‌های انجام شده در بین مردم وجود دارد ولی در مسائل اجتماعی باید فعالیت‌ها را تقویت کنیم.
وی بازگشایی مسیر سیلاب در محله چابهار قشم را یکی از مهمترین برنامه‌های در دست اقدام شورا برشمرد و افزود: تاکنون با 5 خانه در مسیر سیلاب قرارداد بسته شده و در چند هفته آینده تخریب خواهند شد اما هنوز با مالک 11 خانه توافق برای انعقاد قرارداد حاصل نشده است و امیدواریم هرچه زودتر رضایت مالک حاصل شود.
بازماندگان در پایان یادآور شد: نگرش مسئولین به جامعه باید تغییر پیدا کند، نوجوانان امروز دارای تفکر متفاوتی هستند و باید برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی در جهت جذب رضایت توامان تمامی نسل‌ها اجرا شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا