آخرین خبرها

تصویب 50 پروژه با اعتبار 73 میلیارد ریال در سی امین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه منطقه آزاد قشم

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بیش از 73 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های توسعه ای و جاری با هدف ارتقا خدمات عمومی و گسترش زیرساخت ها در آبان ماه سال جاری، در شورای برنامه ریزی و توسعه این سازمان تصویب شد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرآنلاین، عابدین سعادت فر با اعلام این خبر اظهار کرد: بیش از 73 میلیارد ریال برای 50 پروژه توسعه ای، خدماتی و هزینه های جاری در آبان ماه امسال به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم رسید که بخش عمده آن به طرح های عمرانی اختصاص دارد.
وی ادامه داد: فعالیت های عمرانی در حوزه های فنی و عمرانی، خدمات شهری و روستایی و منطقه ویژه اقتصادی و امور درگهان با  پروژه هایی در بخش های حمل  نقل و ترانزیت، گردشگری و توسعه ظرفیت محلی و خدمات عمومی (عمران و آبادانی منطقه‌ای) بالاترین بخش این بودجه را به خود اختصاص داده است.
به گفته سعادت فر، احداث ديوارهاي گمرک اسکله لافت، اجراي پياده روسازي و احداث ديوار حاشيه غربی حوضچه صيادي دوحه و اجراي ديوار 240 متري محوطه بازارچه ماهی فروشی دوحه محوطه سازی بلوار هرمز، اجرای عملیات تعمیرات و نگهداری روشنایی بزرگراه خلیج فارس مهمترین مصوبات فنی و عمرانی در آبان ماه می باشد.
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: تهیه و نصب المان ورودی برای روستاهای سرریگ، درکو و گامبرون، احداث کانال دفع آب های سطحی در محدوده میدان فرودگاه قشم، محوطه سازي و نورپردازي بلوار هرمز قشم و… بخشی از فعالیت های مصوب خدمات شهری و روستایی است.
وی به خرید خدمات در مدیریت های روابط عمومی و امور بین الملل و فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم در بخش خدماتی اشاره کرد و گفت: همچنین اقدامات این سازمان در راستای تأمین بخشی از مصارف عمومی ساکنان و ارائه خدمات تخصصی و کارشناسی و هزینه های جاری مصوب گردیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا