گردشگری

کمیته نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم آغاز به کار کرد

رییس کمیته نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از آغاز بکار این کمیته برای ارائه خدمات به مهمانان و گردشگران فصل بهار ورودی به این جزیره زیبا در طول تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از ایرنا، این مطلب را حسین علیزاده در جلسه هم اندیشی و توجیهی که با حضور اعضا و بازرسان این کمیته برگزار شد، عنوان و با برشمردن شرح وظایف اعضای کمیته نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، بر بازدید روزانه و مستمر بازرسان از مراکز مختلف خدماتی در طول تعطیلات پایان سال ۱۴۰۰ و نوروز ۱۴۰۱ تاکید کرد.

وی ادامه داد: میزان رضایت مردم و مهمانان جزیره از فعالان اقتصادی نشانه موفقیت تیم بازرسی این کمیته خواهد بود که امیدوارم با تلاش بی وقفه تمام نیروها و رعایت دقت در انجام وظایف، در این مسیر موفق باشیم.  

رییس کمیته نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، اضافه کرد: در راستای رضایت گردشگران و شهروندان جزیره قشم، بازدید از نحوه ارائه خدمات تمام صنوف، تاسیسات گردشگری، اماکن اقامتی، تفریحی و اسکله ها در اولویت قرار گیرد.

جلسه هم اندیشی و توجیهی  کمیته نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، با حضور بازرسان این کمیته و نمایندگانی از تعزیرات حکومتی قشم، بازرسان کمیته‌های اصناف و گردشگری و نیروهای همیار برگزار شد.

کمیته نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، کار خود را از امروز ۲۶ اسفند ماه به همراه تیم‌های بازرسی متشکل از نمایندگان اصناف، گردشگری و مامورین بهداشت آغاز کردند.

همه ساله با آغاز تعطیلات نوروزی، جزیره قشم مملو از جمعیت گردشگری است که از اقصی نقاط میهن اسلامی با هدف استفاده از هوای کاملا بهاری، سایت های منحصر بفرد گردشگری، سواحل زیبا و بازار مناسب خرید آن، راهی این منطقه در جنوبی ترین نقطه کشور می شوند.

جزیره قشم به علت موقعیت ویژهای که دارد، از معدود مناطق جهان است محل تلاقی فرهنگهای کهن ایرانی، آفریقایی، عربی و اروپایی بوده و گذرگاهی برای حوادث گوناگون و به همین دلیل در طول تاریخ دستخوش رخدادهای بسیار و شاهد آمد و رفت اقوام و مللی چون عیلامی ها، مادها، یونانی ها، زرتشتیان، پرتغالی ها، اسپانیایی ها و انگلیسی ها بوده که آثار و سابقه فرهنگی هریک از این اقوام در جای جای جزیره برجای مانده است که نام هایی چون کیش، کشم، قشم و تنب بر آن نهاده بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا