آخرین خبرهااجتماعیایرانسیاسیگزارش

نشر «خبر خوب» تسهیل‌گر مسیر پیشرفت است

فرماندار قشم گفت: تزریق روحیه امید و سرزندگی در جامعه با نشر اخبار خوب، تسهیل‌گر مسیر پیشرفت و آبادانی است.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، علیرضا نصری در آیین تجلیل از فعالان رسانه‌ای این شهرستان به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران به عنوان سربازان جنگ نرم، پیش قراول عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی توانسته‌اند نقشی بی‌بدیل را در عرصه پیشرفت و توسعه قشم ایفا کنند.

وی افزود: بخش مهمی از آرامش حاکم بر شهرستان قشم ثمره فعالیت حرفه‌ای اصحاب‌ است که انعکاس توامان مشکلات و خدمات را پی گرفته‌اند.

فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: پاسخگویی به اصحاب رسانه را وظیفه خود می‌دانیم و پیگیری مسائل از سوی آنان تا حصول نتیجه برای مردم جزیره محسوس است.

نصری ادامه داد: شجاعت، تعهد، صداقت، صراحت، دقت، هوشیاری، تیزبینی و امانت‌داری از مهمترین خصیصه‌های خبرنگاران است و باید از آن در عمل به رسالت‌ها بهره‌ گرفت.

وی با بیان اینکه با ملاک قرار دادن رضایتمندی مردم، رضای خالق نیز جلب خواهد شد، اضافه کرد: تزریق روحیه امید و سرزندگی در جامعه با نشر اخبار خوب، تسهیل‌گر مسیر پیشرفت و آبادانی خواهد بود.

دعوت از اصحاب رسانه در نشست‌ها باید تقویت شود

عادل عتیقی‌نژاد عضو انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان هرمزگان نیز به عنوان یکی از نمایندگان اصحاب رسانه قشم، اظهار داشت: طی ۲ سال اخیر بیشترین عضو پذیرفته در این انجمن متعلق به جزیره قشم است.

وی افزود: به لحاظ کیفی نیز می‌توان جزیره قشم را صدرنشین شهرستان‌های استان هرمزگان دانست.

نصیر عالیخانی نیز به عنوان یکی دیگر از نمایندگان اصحاب رسانه این شهرستان تصریح کرد: دعوت نشدن اصحاب رسانه در جلسات مختلف از عمده انتقاداتی است که گلایه‌مندی این قشر را به همراه داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا