دسته‌بندی نشده

انهدام کارگاه تولید مشروبات الکلی در قشم

بامداد امروز یک کارگاه تولید و ساخت مشروبات الکلی دست ساز غیر بهداشتی در قشم کشف و منهدم و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم گفت:  از این کارگاه یکهرار و 500 لیتر مشروبات به هراه وسایل و ابزارآلات کشف و ضبط شد.

سرهنگ پاسدار محمد سالاری افزود: سپاه در حین اجرای برنامه طرح تحول محلات و انجام گشت‌های رضویون بسیج و با هماهنگی دادستان محترم شهرستان موفق به کشف این کارگاه شد.

وی ادامه داد: متهم دستگیر شده به مراجع قضایی تحویل شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم تصریح کرد: مشروبات الکلی کشف شده، غیر بهداشتی بود و در صورت توزیع در سطح شهرستان قشم احتمال مسمومیت و کوری افراد را بدنبال داشت.

وی در پایان گفت: موضوع مبارزه با جرایم سازمان یافته به ویژه تهیه و توزیع مشروبات الکلی و مواد مخدر در دستور کار ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم قرار گرفته است.

وی افزود: از این رو از مردم درخواست می‌شود در صورت اطلاع از حمل و خرید و فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی، موضوع را با اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم به شماره ۱۱۴ درمیان بگذارند.

گفتنی است در یک هفته گذشته، این دومین کارگاه تولید مشروبات الکلی بود که در قشم منهدم شد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده‌است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا