آخرین خبرها

سرپرست جدید مدیریت املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم معارفه شد

در حاشیه سی و نهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم آیین معارفه سرپرست جدید مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم در این مراسم که با حضور حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونین، مدیران و مشاوران این سازمان برگزار شد، مومنی ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای عادل جلالی، از زحمات بهادر طالبی زاده قدردانی کرد.
براساس این گزارش، در حکم حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم خطاب به عادل جلالی آمده است: نظر به سوابق، تجربیات و تعهد جنابعالی به موجب این حکم، به عنوان سرپرست مدیریت املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم منصوب می شوید.
همچنین در بخش دیگری از این حکم آمده است: امید است با اتکال به الطاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.
گفتنی است مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین بهادر طالبی زاده را که پیش از این عهده دار سمت سرپرستی مدیریت املاک و مستغلات سازمان بود را طی حکمی به سمت مشاور خود منصوب کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا