اجتماعی با حضور امام جمعه شهرستان قشم و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از خانواده قشمی اهدا كننده عضو تقدير شد؛

نام گذاری یکی از کمپ پارک های قشم به نام بانوی اهدا کننده عضو

امام جمعه شهرستان قشم، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونین و مدیران این سازمان با حضور در منزل خانواده ماهیگیر (مرحومه غلام پور) از اقدام خداپسندانه خانواده متوفی در اهدای عضو آن مرحومه قدردانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از فارس، حجت الاسلام و المسلمین میثم تارم در این دیدار با تسليت و ابزار همدردي با اين خانواده، گفت: براي يک خانواده غم از دست دادن اعضای خانواده بسيار سخت است اما شما با اين اقدام خدا پسندانه و انسان دوستانه کار بسيار بزرگي را انجام داديد، کاري که فقط انسان هاي بزرگ با قلبي بخشنده مي توانند انجام دهند.
امام جمعه شهرستان قشم با بيان اينکه اهداي عضو کار بسيار بزرگي است، اظهار داشت: اهداي عضو معامله با خداي تعالي و كاري ارزشمند است و اين ايثار و فداكاري كه برگرفته از مكتب اهل بيت (ع) و آموزه هاي ديني است تا هميشه ماندگار و ابدي است كه قطعا در پيشگاه خداوند از اجر و قرب والايي برخوردار است.
وی تصریح کرد: یقینا انسان هایی که در این رفتار ایثارگرانه پیشرو هستند و خانواده هایی که برای اهدای اعضای عزیزانشان رضایت داده اند، بدانند ایثار و فداکاری آنان همیشه بوده و تا ابدیت باقی خواهد ماند.
حجت الاسلام والمسلمین تارم در پایان خاطرنشان کرد: یکی از بزرگترین و مهمترین دستاوردهای اینگونه اقدامات الگو و درس گرفتن از ایثار ماندگار خانواده های اهداکننده عضو است.
براساس این گزارش، حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این مراسم اعلام کرد که به پاس قدردانی و زنده نگه داشتن نام این مرحومه که با اهدا اعضای بدن خود به چندین نفر از هموطنان جان دوباره بخشید؛ یکی از کمپ پارک های در حال احداث جزیره به نام وی نام گذاری می شود.
گفتنی است؛ «نادیه غلام پور» مادر ۳۴ ساله قشمی که به علت مرگ مغزی، پزشکان از وی قطع امید کرده بودند با اهدای اعضای بدنش پنج هموطن جانی دوباره گرفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا