آخرین خبرها

موانع تولید سه شرکت در قشم بررسی شد

فرماندار شهرستان قشم گفت: مشکل سه شرکت ذوب و احیای روی، پرورش ریز جلبک و شرکت ساخت بتن در این جلسه بررسی و رفع شد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از ایرنا،علیرضا نصری در سومین جلسه رفع موانع تولید قشم افزود: تخصیص سهمیه سوخت مایع تا زمان اتصال به گاز طبیعی، تداخل مالی و روشن نبودن وضعیت تسهیلات و بازپرداخت آن توسط شرکت و صادرات تولیدات به سرزمین اصلی توسط گمرک کشور از جمله مشکلات این شرکت‌ها بود برای رفع آن اقدام شد.

وی ادامه داد: یکی از ماموریت‌های کلیدی مسوولان در دستگاه‌های اجرایی رفع موانع تولید، زمینه‌سازی و فراهم کردن شرایط برای سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و جهش تولید است.

فرماندار قشم تصریح کرد: این امر ضامن توسعه قشم است و با توجه به اولویت دولت در ایجاد اشتغال پایدار، همه دستگاه‌ها باید مشکلات و موانع قانونی در این راه را بررسی و رفع کنند.

وی افزود: نگاه صادرات‌محور بر تولیدات‌ باکیفیت موجب می‌شود زمینه برای حمایت از تولید و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان فراهم شود.

نصری اظهار کرد: جلسات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به صورت مستمر برگزار می‌شود و تاکنون نتایج خوبی در راستای تولید و اشتغال جدید به همراه داشته است.

سومین کارگروه رفع موانع تولیدو ایجاد اشتغال در قشم با حضور فرماندار، دادستان، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت، رییس شعبه بانک صادرات شعبه قشم، نماینده گمرک و نمایندگان شرکت‌های دوب و احیاری روی قشم، پرورش ریز جلبک و ساخت بتن قشم در فرمانداری قشم تشکیل شد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، لارک و هنگام با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در خلیج فارس قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا