اجتماعی

فرودگاه بین‌المللی قشم برای اعزام حجاج آمادگی کامل دارد

مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از آمادگی مجموعه فرودگاه برای انجام پروازهای حجاج و اعزام زائران خانه خدا به سرزمین وحی برای دومین سال پیاپی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، ناصر رجبی‌ روز چهارشنبه ۹خرداد، با بیان این مطلب، افزود: امسال برای دومین سال پیاپی اعزام زائران خانه خدا به صورت مستقیم از فرودگاه بین المللی قشم انجام می‌شود و سه کاروان از قشم عازم آیین حج خواهند شد.

وی ادامه داد: با جلسات برگزار شده تمهیدات لازم برای انجام هر چه بهتر این مراسم معنوی در نظر گرفته شده و مجموعه همکاران در فرودگاه تمام توان خود را برای هرچه بهتر برگزار نمودن عملیات اعزام و بازگشت زائران خانه در فرودگاه بین‌المللی قشم به کار خواهند گرفت.

به گفته مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم، زمان اعزام زائران خانه خدا از فرودگاه بین‌المللی قشم 15 خردادماه بوده و براساس برنامه ریزی انجام شده زائران خانه خدا با دو پرواز مستقیم توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر عازم سرزمین وحی می‌شوند.

رجبی در پایان با اشاره به دستور و تاکیدات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نسبت به ارایه بهترین خدمات به زائران خانه خدا و رفع مشکلات احتمالی در این زمینه، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش و همت تمامی عوامل اجرایی فرودگاه و با یاری خداوند بتوانیم به بهترین شکل میزبان شایسته ای برای زائران خانه خدا باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا