عمرانی

تفاهم‌نامه همکاری سازمان منطقه آزاد و فرمانداری شهرستان قشم منعقد شد

طی مراسمی با حضور استاندار هرمزگان تفاهم‌نامه همکاری سازمان منطقه آزاد و فرمانداری شهرستان قشم در راستای مشارکت در تکمیل و اجرای پروژه های عمران روستایی منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، مهدی دوستی در حاشیه آیین انعقاد تفاهم نامه با سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به دیدار بی‌واسطه با مردم این شهرستان و بررسی درخواست‌های مردمی، اظهارداشت: هدف از این طرح این است که مشکلات مردم با حضور همزمان مدیران دستگاه‌های اجرایی رسیدگی و حل و فصل شود.

وی با اشاره مشکل آب جزیره قشم، افزود: برخی از پروژه‌های تامین آب قشم یا به بهره‌برداری رسیده و یا در صف بهره‌برداری قرار دارد.

دوستی عنوان‌کرد: منطقه آزاد قشم طرح‌های بسیار خوبی را در راستای رویکرد مردمی دولت سیزدهم آغاز کرده است که مهر تاییدی بر رویه دولت است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان‌کرد: منابعی برای آبادانی روستاهای شهرستان قشم توسط منطقه آزاد در نظر گرفته شده است که با همکاری فرمانداری شهرستان در راستای آبادانی روستاها مصرف خواهد شد.

وی تاکید‌کرد: با این الگو تلاش خواهد شد تا پیشرفت توام با عدالت مدنظر مقام معظم رهبری تحقق پیدا کند.

گفتنی است آیین امضای تفاهم‌نامه میان سازمان منطقه آزاد و فرمانداری شهرستان قشم با حضور مهدی دوستی استاندار، محمد محمدحسینی، فرماندار شهرستان، عادل پیغامی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، حجت الاسلام غلامرضا حاجبی امام جمعه شهرستان، منصور عظیم زاده اردبیلی عضو هیات مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری و سعید اکبریان معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

این تفاهم نامه با موضوع مشارکت در تکمیل و اجرای پروژه های عمرانی در روستاهای سطح جزیره قشم میان سازمان منطقه آزاد قشم و فرمانداری این شهرستان به امضا رسید که با اجرای آن شرایط برای خدمات‌رسانی به روستاهای جزیره سرعت پیدا خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا