اقتصادی

نازل های جایگاه های عرضه سوخت در قشم راستی آزمایی شد

 رییس ناحیه قشم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان گفت: برای حفظ حقوق شهروندی و جلوگیری از کم فروشی در جایگاه های سوخت، تمامی نازل های جایگاه های عرضه سوخت در این شهرستان مرزی مورد سنجش و راستی آزمایی(کالیبره) قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، خسرو پورباقری روز یکشنبه در حاشیه بازدید سرزده مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان از جایگاه های سوخت جزیره قشم اظهار داشت: در اجرای این ارزیابی کارشناسان این ناحیه نازل های سوخت در جایگاه های شهرستان را مورد سنجش و راستی آزمایی قرار دادند تا مشخص شود عرضه سوخت مطابق با استانداردهای تعیین شده به مشتریان تحویل داده می شود.

وی ادامه داد: با انجام این بررسی ها مشخص شد که خرابی نازل ها و مجاری عرضه سوخت شهرستان قشم کم تر از هفت درصد است و تا ۴۸ ساعت آینده این موارد هم رفع خواهند شد.

رییس ناحیه قشم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان توضیح داد: مابقی نازل های سوخت در این شهرستان مرزی کالیبره بوده و قشموندان می توانند از صحت کارکرد آنها اطمینان داشته باشند اما در صورتی که نسبت به میزان سوخت دریافتی از جایگاه ها شک و تردید داشته باشند می توانند به شماره پنج رقمی ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخ گویی شرکت ملی فرآورده های نفتی ایران اعلام کنند تا بازرسان این ناحیه در سریع ترین زمان به محل مراجعه و به شکایات آنان رسیدگی کنند.

پور باقری اضافه کرد: چهارده جایگاه عرضه سوخت در جزیره قشم وجود دارد که هشت باب آن امکان ارایه سوخت صیادی را هم دارند.

وی اعلام کرد: همچنین تمامی جایگاه داران سوخت در سراسر جزیره قشم موظفند هر روز گزارش نازل های سوخت غیر فعال خود را قبل از ساعت هشت صبح به این ناحیه اعلام کنند تا اقدامات لازم برای تامین، تحویل و تعمیر قطعات آنها صورت بگیرد.

پیرو تاکیدات استاندار هرمزگان و مصوبات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای رفع مشکل سوخت قشموندان احمد سالاری فر مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان امروز (یکشنبه) به همراه رییس حراست منطقه پخش فرآوردهای نفتی استان و رییس ناحیه پخش فرآورده های نفتی شهرستان قشم به صورت میدانی مشکلات احتمالی جایگاه های سوخت این جزیره را بررسی و پیگیری کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا