اقتصادی

اسناد رفسنجان مشکل اصلی اراضی در قشم است

سرپرست مدیریت حفاظت از اراضی سازمان منطقه آزاد قشم از راه اندازی سامانه تلفن گویای این سازمان با شماره تماس 07635252002 خبر داد و گفت: حل مشکل اسناد رفسنجان یکی از اولویت های اصلی ماست و در راه احقاق حقوق عامه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

عبدالقادر محمودی سرپرست مدیریت حفاظت اراضی منطقه آزاد قشم ظهر امروز با اعلام این خبر گفت: هدف از راه اندازی این سامانه تسهیل دسترسی مردم به بدنه سازمان و بیان انتقادات و پیشنهادات به صورت شبانه روزی می باشد.

وی ادامه داد: رویکرد ما در مدیریت حفاظت از اراضی برخورد سلبی با قشموندان نیست بلکه تلاش داریم با به کارگیری راهکارهای قانونی، مشکلات مردم در اثبات مالکیت اراضی را به حداقل برسانیم.

محمودی تصریح کرد: حل مشکل اسناد رفسنجان یکی از اولویت های اصلی ماست و در راه احقاق حقوق عامه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

سرپرست مدیریت حفاظت از اراضی سازمان منطقه آزاد قشم یادآور شد: با راه اندازی تلفن گویا قشموندان می توانند بدون ضرورت حضور در سازمان اخبار، انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کنند.

وی تاکید کرد: افزایش تعامل مسئولین و مردم مهمترین گام برای حل مشکل اسناد مردم می باشد و تلاش داریم هیچ حق از مردم و سازمان منطقه آزاد قشم در حفظ بیت المال ضایع نشود.

محمودی در پایان خاطرنشان کرد: با دستور مستقیم عادل پیغامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با دغدغه مردم داری و حفظ حقوق شهروندی و جهت حل مشکلات مردم «کمیته صیانت از اراضی ملی» در دستور کار قرار گرفته است و در آینده نزدیک این معضلات مرتفع خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا