اجتماعی

۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در قشم کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان قشم از کشف ۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان مرزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، سرهنگ محراب کاظمی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان مرزی روز گذشته با انجام کار اطلاعاتی پنج قاچاقچی مواد مخدر را در شهرهای قشم و درگهان شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در مرحله نخست اجرای این ماموریت انتظامی با همکاری ماموران کلانتری شهر بندری درگهان در یک عملیات ضربتی سه نفر از قاچاقچیان دستگیر شدند که در بازرسی از منزل و مخفیگاه آنها ۶ کیلوگرم تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم توضیح داد: در ادامه انجام این ماموریت پلیسی در عملیات دیگری ماموران هنگام گشت زنی در یکی از اسکله‌ های شهرستان مرزی قشم به یک فروند شناور سبک مشکوک و آن را متوقف کردند که در بازرسی از آن مقدار ۴۴ کیلوگرم حشیش کشف و ضبط شد.

سرهنگ کاظمی اضافه کرد: در این ۲ عملیات جداگانه روی هم رفته ۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و پنج قاچاقچی دستگیر شدند که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی از قشموندان و جزیره نشینان خواست هر گونه موارد مشکوک مربوط به توزیع و قاچاق مواد مخدر و نیز ناامنی را به مرکز فوریت های پلیسی این شهرستان مرزی با شماره ۱۱۰ اطلاع دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا