حوادث

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای گیاهدان جزیره قشم

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای گیاهدان جزیره قشم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری “خبرقشم”، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای گیاهدان جزیره قشم خبر داد.

مجتبی قهرمانی با اعلام این خبر، خاطرنشان کرد: متأسفانه متخلفین بدون اخذ مجوزهای لازم و به صورت غیر قانونی اقدام به ایجاد سازه هایی در اراضی خالصه دولتی روستای گیاهدان نموده بودند که در راستای حفظ حقوق بیت المال به محض شناسایی، ضمن تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز، اراضی تصرف شده آزادسازی شد.

وی همچنین با بیان اینکه اراضی رفع تصرف شده خارج از محدوده طرح هادی روستای گیاهدان جزیره قشم قرار دارد، تصریح کرد: مستحدثات غیرقانونی به مساحت ۱۴۵ متر مربع و به ارزش تقریبی ۳ میلیارد و ششصد و بیست و پنج میلیون ریال شامل اسکلت بتنی ساختمان بود که به دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم و با همکاری یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد و مأمورین یگان امداد نیروی انتظامی قشم تخریب شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تأکید کرد: طی روزهای اخیر با صدور دستور قضایی و در هماهنگی و همکاری با دستگاه های اجرایی، مساحت قابل توجهی از اراضی ملی و دولتی جزیره قشم آزاد سازی شده و روند رفع تصرف زمین های ملی و دولتی تا احقاق حقوق بیت المال به صورت کامل ادامه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا