سلامت

ارزش گوشت‌‌های معدوم شده درگهان بیش از 50 میلیارد ریال است

نایب رئیس کمیته تنظیم بازار و خدمات گمرکی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: ارزش گوشت‌‌های فاسد معدوم شده در شهر درگهان افزون بر 50 میلیارد ریال برآورد شده است.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، مسعود مورموگویی با اعلام این مطلب، اظهار داشت: نیروهای بازرسی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم روز گذشته 9 هزار و 290 کیلوگرم گوشت قرمز و مرغ غیربهداشتی به ارزش افزون بر 50 میلیارد ریال را در شهر درگهان کشف و معدوم کردند.
وی ادامه داد: همزمان با کشف این میزان مواد غذایی فاسد در یک سردخانه شهر درگهان، دو رستوران در روستای کووه‌ای و شهر درگهان که گوشت مورد نیاز خود را از سردخانه یاد شده تهیه کرده بودند، هم پلمپ شدند.
نایب رئیس کمیته تنظیم بازار و خدمات گمرکی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با تاکید بر اینکه در زمینه حفظ سلامت جان مردم با هیچ کس مماشات نخواهیم کرد، افزود: فعالان اقتصادی در هر صنفی باید به اهمیت سلامت مردم، تکریم آنان و رعایت قواین و مقررات توجه ویژه داشته باشند.
به گفته وی، نیروهای بازرسی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با همراهی کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان قشم تا پایان تعطیلات نوروز 1403 با حمایت دستگاه قضا، نظارت بر فعالیت صنوف مختلف به ویژه فروشندگان مواد غذایی را با شدت ادامه خواهند داد.

جزیره قشم به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس با ظرفیت‌های مهم گردشگری و مردمانی میهمان دوست و میهمان نواز در جنوب ایران از آغاز تعطیلات پایان سال تا کنون، میزبان انبوه گردشگران از نقاط مختلف ایران و شماری از کشورهای جهان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا