حوادث

دستگیری ۳۸ سارق و کشف ۶۴ فقره سرقت در قشم

فرمانده انتظامی شهرستان قشم از دستگیری ۳۸ سارق و کشف ۶۴ فقره سرقت در یکماه گذشته در این شهرستان مرزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبرقشم، سرهنگ مهراب کاظمی اظهار کرد: در راستای تامین امنیت اجتماعی و روانی قشموندان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز این جزیره در ماه گذشته توسط پلیس به مرحله اجرا درآمد.

وی با اشاره به اینکه برقراری نظم و امنیت مطلوب و تحقق آن همواره در سرلوحه کار پلیس این جزیره قرار دارد، افزود: پس از اجرای این طرح ۳۸ سارق دستگیر و تعداد ۶۴ فقره سرقت کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده‌ اند، گفت: در آذر ماه سال جاری با تلاش های صورت گرفته ۶ هزار لیتر سوخت و فرآورده های نفتی، مقادیری مواد مخدر، سیم و کابل برق مسروقه، ۱۳۰ راس احشام قاچاق و تعدادی مشروبات الکلی و قرص های روان گردان از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

سرهنگ کاظمی ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با ناهنجاری ها و مقابله قاطع با پدیده قاچاق از عموم قشموندان خواست در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و پاکسازی محل اقدام شود.

وی، هدف پلیس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش قشموندان عنوان و اضافه کرد: تشدید اقدامات مقابله ای با سرقت با اجرای طرح های ویژه ابتکاری، کاربردی و عملیاتی برای تامین نظم و امنیت شهروندان نگین خلیج فارس تداوم دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا