اجتماعی

پوشش ارتباطی همراه اول در جزیره هنگام کامل شد

فرماندار قشم گفت: با نصب و راه اندازی تجهیزات جدید مخابراتی در روستای هنگام قدیم و تعمیر تجهیزات قبلی در روستای هنگام غیل پوشش کامل ارتباطی در این جزیره خلیج فارس کامل شد.

به گزارش پایگاه خبرقشم، محمد محمدحسینی اظهار داشت: پوشش ارتباطی روستای هنگام جدید از سالیان قبل به صورت ۴G راه اندازی شده بود و مشکل ارتباطی مردم در خصوص مکالمه با راه اندازی دستگاه جدید در جزیره هنگام به صورت کامل برقرار شد.

وی ادامه داد: با راه اندازی دستگاه جدید در روستای هنگام قدیم و تعمیر دستگاه در روستای هنگام غیل پوشش کامل ارتباطی به صورت ۲G در این جزیره برقرار است.

فرماندار قشم توضیح داد: این خدمت به همت و تلاش پرسنل اداره مخابرات شهرستان قشم و با راه اندازی تجهیزات جدید از جمله ریپیتر (تکرارگر)، ماژول پاور(مبدل AC به DC)، 2 آنتن و اجرای کابل کشی انجام شده است.

محمدحسینی اضافه کرد: همچنین با برنامه ریزی های انجام شده برای سال آینده پوشش کامل جزیره هنگام به صورت ۴G (اینترنت) در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: در حال حاضر فقط هنگام جدید پوشش ۴G دارد و بقیه جزیره با راه اندازی تجهیرات جدید به صورت ۲G پوشش داده می شود و مردم جزیره هنگام در تمام نقاط این جزیره قادر به مکالمه با همراه اول هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا