اجتماعی

تعامل دو جانبه شورا، شهرداری و سازمان منطقه آزاد قشم برای تسهیل و تسریع خدمت رسانی به مردم

در نشست شورای اسلامی و شهردار قشم با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر تقویت تعامل دوجانبه شورا، شهرداری و سازمان منطقه آزاد قشم برای تسهیل و تسریع خدمات‌رسانی به مردم تاکید شد.

دکتر افشار فتح‌الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد در این نشست گفت: شرایط عمومی همکاری شکل گرفته بسیار خوب و استثنایی است.

وی افزود: نقاط ضعف باید به مرور زمان احصا و برطرف شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: حوزه ورزش، نیازمند برنامه ریزی و هماهنگی است و آمادگی لازم از سوی سازمان منطقه آزاد قشم وجود دارد چرا که هدف، خدمت به مردم است.

فتح الهی تصریح کرد: مسیله آب و فاضلاب بافت قدیم مطالبه عمومی است که باید در سال آتی با تعامل شورای شهر، شهرداری و منطقه آزاد برطرف شود.

وی گفت: در‌حال حاضر تمرکز جمعی بر عبور از پیک مسافران نوروزی است و با همکاری شورا و شهرداری در مدیریت آن و استقبال از مهمانان سربلند خواهیم بود.

حاج حبیب بازماندگان‌قشمی، رییس شورای اسلامی شهر قشم نیز تصریح کرد: خاتمه پروژه سام‌ و زال، چمن و نور ورزشگاه تختی و تعیین تکلیف زمین‌های باشگاه‌های ورزشی از مهمترین دغدغه‌های جامعه ورزشی است.

وی عنوان کرد: گره‌گشایی از مسیر اجرای تفاهم‌نامه نیازمند تقویت همدلی و تعامل مجموعه شهرداری و سازمان منطقه آزاد قشم است.

رییس شورای اسلامی شهر قشم بیان کرد: انجام پروژه فاضلاب محلات گره‌گشای بسیاری از مسایل و معضلات محلات است که نیازمند همت و همصدایی مسوولان است.

دکتر میرداد میردادی، شهردار قشم نیز گفت: تعامل موجود میان شهرداری و سازمان منطقه آزاد را می‌توان در سبقه جزیره بی‌سابقه دانست.

وی ابراز داشت: مسیر اجرای تفاهم‌نامه صورت گرفته نیازمند تسهیلگری و چابک‌سازی است.

شهردار قشم بیان کرد: روند اعطای سند مالکیت ساکنان بافت قدیم نیازمند نگاه تعاملی و ویژه است که تحقق آن می‌تواند خاتمه بخش بسیاری از معضلات بافت قدیم باشد.

میردادی خاطرنشان کرد: شهرداری آماده هرگونه همکاری با سازمان منطقه آزاد قشم می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا