سیاسی

نخستین جلسه نماینده حزب موتلفه اسلامی با مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قشم

در این جلسه جناب آقای آرام باش به نمایندگی از سوی حزب موتلفه اسلامی در حضور محمد پاینده دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قشم با مسئولین این ستاد در خصوص مسائل روز کشور و انقلاب اسلامی بحث و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قشم، در این جلسه با طرح مسائل مختلف سیاسی،اجتماعی و فرهنگی و ارائه نقطه نظرات در ارتباط با مسائل مطرح شده،به تبادل نظر پرداخته شد .

از مهم ترین مسائل مطرح شده این جلسه در یک جمع بندی کلی پیروی و توجه دقیق مسئولان از منویات مقام معظم رهبری بوده که خلاصه آن به شرح ذیل می‌باشد :

با بیان اینکه جنگ نرم خطرناک‌تر از جنگ نظامی است، افزوده شد : ما با پیروی از منویات مقام معظم رهبری توانسته‌ایم پیروز باشیم.

در ادامه خاطر نشان شد : اسلام پیروز است تا زمانی‌که ملت و مسئولین از رهنمودهای مقام معظم رهبری پیروی و اتحاد خود را در هر شرایطی حفظ کند.

ما جنگ نرم را مانند جنگ نظامی با پیروی از منویات و رهنمودهای روشنگرایانه مقام معظم رهبری خنثی می‌کنیم، بنابراین باید در عرصه فرهنگی با قوت و قدرت هر چه تمام‌تر وارد شویم، چرا که ما دشمنان زیادی داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا