آخرین خبرهااجتماعی

دانشگاه آزاد اسلامی قشم دانشجوی پزشکی خارجی می‌پذیرد

مجوز پذیرش دانشجوی خارجی در رشته دکتری پزشکی عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم در حاشیه بازدید معاون بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی از این دانشگاه صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از ایرنا، دانشگاه آزاد قشم معاون بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از این دانشگاه گفت: شرایط، امکانات و تجهیزات دانشکده بین‌الملل پزشکی واحد قشم برای جذب دانشجویان خارجی بسیار مناسب است.

علاءالدین بروجردی افزود: ایران همواره به عنوان یکی از کشورهای سرآمد در حوزه آموزش و پژوهش در سطح بین المللی مطرح بوده و استادان و دانشجویان کشور دستاوردهای زیادی را کسب کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است، ادامه داد: در تدوین برنامه راهبردی عملیاتی در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی، تسهیل شرایط برای جذب دانشجوی خارجی مورد تأکید قرار گرفته است.

معاون بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد:  اصلی‌ترین وظیفه دانشگاه این است که با جذب دانشجویان خارجی شرایط را برای آشنایی هرچه بیشتر مردم کشورهای دیگر با فرهنگ، سنت و جامعه کشورمان فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم در بحث توسعه تجهیزات توجه ویژه ای داشته است و شرایط جذب ۱۰ دانشجویی خارجی در رشته دکتری پزشکی عمومی  را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا