اجتماعی دادستان قشم:

مزاحمین نوامیس و حیوان‌آزاران در قشم دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم از دستگیری سریع مزاحمین نوامیس مردم و همچنین عاملان حیوان‌آزاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از تسنیم، امید مهدوی‌ مجد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از انتشار کلیپ حیوان آزاری در فضای مجازی، درخواست قشموندان برای مقابله با چنین اقداماتی در دستور کار دادستانی قشم قرار گرفت و عاملان این اقدام ناشایست دستگیر شدند.

وی ادامه داد: همچنین با انتشار فیلم مزاحمت موتورسواران برای نوامیس مردم در شهر قشم، دستور ویژه برای ردیابی مزاحمان صادر و متخلفان در یک اقدام پلیسی دستگیر شدند.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم، متهمان دستگیر شده برای انجام تحقیقات لازم در اختیار ضابطان قضایی قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: افکار عموم مردم قشم از انتشار فیلم دلخراش آزار رساندن به یک حیوان بی‌گناه در فضای مجازی که منجر به جان‌باختن حیوان شد، موجب خشم و ناراحتی آنان شد کاربران در فضای مجازی خواستار محاکمه عاملان این حیوان‌آزاری شده بودند.

مهدوی مجد بیان داشت: همچنین در یک فیلم دیگ، عده‌ای موتورسوار برای نوامیس مردم و گردشگران مزاحمت ایجاد کرده بودند که این متخلفان هم صبح امروز و بلافاصله پس از انتشار فیلم یاد شده دستگیر شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا