اجتماعی

یکهزار و ٢۴٠ پرونده تعزیراتی در قشم رسیدگی شد

مدیر تعزیرات حکومتی قشم گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از یکهزار و ٢۴٠ پرونده تخلف در اداره تعزیرات حکومتی قشم تشکیل و بررسی شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری خبرقشم ،وحید ترکاشوند افزود: بیشترین پرونده تخلفات با ٣٢١ پرونده مربوط به درج نکردن قیمت روی کالای عرضه شده است.

وی ادامه داد: پس از این تخلف، گرانفروشی با ٢٠٠ پرونده، تقلب و عرضه کالای تاریخ مصرف گذشته با ١۴۶ پرونده و ٧٢ پرونده ارایه نکردن فاکتور در تعزیرات حکومتی قشم مختومه شده است.

مدیر تعزیرات حکومتی قشم تصریح کرد: همچنین به دلیل شیوع ویروس کرونا، گشت‌های مشترکی با حضور ماموران شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری، صنعت، معدن و تجارت و اصناف سازمان منطقه آزاد تشکیل شده است.

وی اظهار کرد: بر اساس این بازرسی‌ها نیز تعداد ٢٨٠ پرونده تخلف در حوزه سلامت با عنوان رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی تشکیل و رسیدگی شده است.

ترکاشوند تاکید کرد: مردم می‌توانند هرگونه گرانی، احتکار و قاچاق کالا را با شماره تلفن ۳۵۲۴۱۲۱۰ یا با سامانه ۱۳۵ با اداره تعزیرات مطرح کنند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا