آخرین خبرهااجتماعیدسته‌بندی نشده

احداث بیمارستان تأمین اجتماعی در «قشم» یک ضرورت است

فرماندار قشم گفت: بیش از 50 درصد از جامعه قشم تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند و گردشگر پذیر بودن این جزیره نیز ضرورت احداث بیمارستان تامین اجتماعی در قشم را دو چندان می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، علیرضا نصری در آئین تکریم و معارفه رئیس تامین اجتماعی این شهرستان اظهار داشت: تمامی اقدامات مدیران باید منجر به افزایش سطح رضایتمندی مردم باشد و از این نیاز است خدمات تامین اجتماعی در سراسر جزیره قشم گسترده شود.

وی از انتصاب نیروهای توانمند بومی در مناصب مدیریتی به عنوان یک اولویت یاد کرد و افزود: امروز شاهد تحقق این مهم در حوزه تامین اجتماعی قشم هستیم.

فرماندار شهرستان قشم تصریح کرد: بیش از ۵۰ درصد از جامعه قشم تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و گردشگر پذیر بودن این جزیره نیز ضرورت احداث بیمارستان تامین اجتماعی در قشم را دو چندان می‌کند.

نصری ادامه داد: استقرار این بیمارستان به عنوان یک مطالبه به حق مردمی مطرح است و تحقق آن می‌تواند در حوزه توریسم درمانی نیز یاری‌گر قشم باشد.

وی اضافه کرد: گسترش خدمات درمانی درمانگاه موجود با بهره‌گیری از متخخصین رشته‌های مختلف پزشکی و افزایش شیفت کاری آن از دیگر مطالبات موجود است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا