اجتماعی

دستمان را برای همکاری با نخبگان و سرمایه گذاران دراز می کنیم

شهردار قشم گفت: طرح‌های مختلفی جهت ساخت در شهر قشم در نظر گرفته شده که برای اجرای آن نیاز به ورود بخش خصوصی جهت سرمایه‌گذاری است.

میرداد میردادی روز یکشنبه در نشست با خبرنگاران افزود: ایجاد شهر بازی، پارکینگ طبقاتی، هتل، میدان تره بار، پایانه بار، پایانه مسافربری، سالن غذاخوری و دیگر طرح‌ها از جمله پروژه‌هایی است که در دستور اجرا قرار دارد.

وی ادامه داد: سود این طرح‌ها تضمینی است و سرمایه‌گذاران با اطمینان کامل از بازگشت سرمایه و سوددهی بالا می‌توانند در برای اجرای آن به شهرداری کمک کنند.

شهردار قشم تصریح کرد: تلاش می‌شود علاوه بر با بهسازی و منظر آرایی و همچنین ایجاد سردرب راهنمایی مسافران، وضعیت ورودی‌های شهر قشم  بهبود یابد.

وی با اشاره به دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با شورای اسلامی و شهردار قشم افزود: تفاهمی که بین این نهادها به وجود آمده است باعث هم افزایی در عرصه خدمت به مردم خواهد شد.

میردادی ادامه داد: ساماندهای بافت فرسوده یکی از اولویت‌های شهرداری و سازمان منطقه آزاد قشم است که سعی می‌شود تحولی در این حوزه انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: در بازدید از محلات تلاش می‌شود با فعال شدن دوباره شورایارها، بسشتر مناسبی برای دریافت مطالبات و نیازهای هر محله در شهر قشم ایجاد شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا