آخرین خبرهااجتماعی

برگزاری دوره های آموزشی تحکیم بنیان خانواده در نقاط مختلف جزیره قشم

سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سه دوره آموزشی با هدف تحکیم بنیان خانواده و جلوگیری از آسیب های اجتماعی در نقاط مختلف جزیره برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، سید مسعود موسوی با بیان این مطلب، افزود: افزون بر 400 تن از بانوان جزیره قشم از روستای کووه ای، شهر طبل و شهرک امام حسن مجتبی (ع) در این دوره ها شرکت کردند.
وی ادامه داد: در این کارگاه های آموزشی موضوعاتی از جمله تاثیر اختلافات خانوادگی بر ارتباط اعضای خانواده، ویژگی های خانواده از هم گسیخته، مهمترین آسیب های خانواده از هم گسیخته و بیان راهکارهای پیشگیرانه به خانواده ها آموزش داده شد.
سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم افزود: موسسه فرهنگی قرآن و عترت فاطمه الزهرا (س)، موسسه فرهنگی هنری دریای علم اندیشمندان برتر و دارالقرآن شهر طبل، این مدیریت را در برگزاری این کارگاه ها همکاری داشتند.
موسوی در پایان با اشاره به اهمیت برگزاری این قبیل کارگاه های آموزشی برای خانواده ها، گفت: والدین و بویژه مادران به عنوان اولین و تأثیرگذارترین منابع تربیتی فرزندان، وظایف و مسئولیت های خطیر و دشواری را در عرصه تربیت دینی و معنوی و مقابله با آسیب های اجتماعی عهده دار هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا