اجتماعی

تجلیل از 3 خانواده شهید و 51 ایثارگر سازمان منطقه آزاد قشم

آیین تجلیل از سه خانواده شهید و 51 تن از ایثارگران سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم، علی درویش پور در این مراسم، اظهار کرد: دوران دفاع مقدس بی شک یکی از طلایی ترین دوران تاریخ جمهوری اسلامی است که در آن ملت ایران با وحدت و همدلی بی نظیر خود در مقابل تمامی ابرقدرت های جهان ایستادند و پیروزمندانه دفاع کردند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: امنیت امروز کشور و به ویژه قشم به عنوان جزیره ثبات در منطقه، مدیون از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس است و باید تمام روزهای سال قدردان از خودگذشتگی این بزرگواران باشیم.
وی با اشاره به ضرورت تشریح برکات دوران دفاع مقدس برای نوجوانان و جوانان، تصریح کرد: جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران جنگ تحمیلی، سندهای زنده مقاومت ملت ایران برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی هستند و باید در تبیین این آرمان ها برای نسل های آینده از حضور آنها بهره مند شد.
درویش پور در پایان صحبت های خود، خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ سازمان منطقه آزاد قشم افتخار حضور تعدادی از ایثارگران و خانواده معظم شهدا را در میان کارکنان خود دارد و جهت ارتقا سطح کیفیت خدمات به این عزیزان تلاش می کند.
براساس این گزارش در پایان این مراسم از خانواده سه شهید بزرگوار تارک، رضایی و کهوری و 51 تن از ایثارگران سازمان منطقه آزاد قشم با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا