آخرین خبرها مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز از هفته دفاع مقدس در دیدار با فرمانده پایگاه دریابانی قشم بیان داشت:

نیروهای دریابانی حافظان منافع ملی در آب های جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار فرمانده جدید پایگاه دریابانی شهرستان قشم با وی در دومین روز از هفته دفاع مقدس بر تداوم تعاملات و حمایت این سازمان از نیروهای دریابانی بعنوان حافظان منافع ملی در آب های جزیره قشم تاکید کرد.


به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از تسنیم ، حمیدرضا مومنی در دومین روز از هفته دفاع مقدس در دیدار با سرهنگ مهدی مرادپور، با قدردانی از اقدامات دریابانی قشم در دوران فرماندهی سرهنگ ضربت، اظهار کرد: اقدامات و تلاش های فراوانی در جهت حفاظت از منافع ملی در جزیره قشم صورت گرفته و این مهم یکی از وظایف ذاتی سازمان منطقه آزاد قشم است.
وی با اشاره اهمیت تقویت امکانات دریابانی گفت: تقویت توانایی ها و افزایش اقتدار نیروهای خدوم پایگاه دریابانی به ویژه در مبارزه با قاچاق و همچنین تعامل و همکاری در جهت برقراری امنیت در جزیره در دستور کار سازمان منطقه آزاد قشم قرار دارد.
مومنی تصریح کرد: کمک به تامین آسایش و امنیت و همچنین فعالیت برای حفاظت از منافع همه مردم ایران در آب های خلیج فارس، بسیار امر مهمی است که نیروها و پرسنل پایگاه دریابانی جزیره قشم در این زمینه عملکرد قابل قبولی داشته است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: استانداردسازی امکانات و تجهیزات مورد استفاده پایگاه دریابانی شهرستان قشم می تواند موجب بهبود عملکرد و تقویت نیروهای این مجموعه شود و سازمان منطقه آزاد قشم نیز آمادگی کامل جهت حمایت از فعالیت ها را دارد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان از تلاش های خستگی ناپذیر این مرزداران بی ادعا که با پاسداری از آب های نیلگون خلیج فارس، امنیت کشور را تامین می کنند، قدردانی کرد.
براساس این گزارش، سرهنگ مهدی مرادپور فرمانده پایگاه دریابانی قشم نیز در این جلسه قبل از سخنان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تقدیر از حمایت ها و توجهات خاص به نیروهای دریابانی جزیره، خاطرنشان کرد: نیروهای دریابانی جهت تعامل، همکاری و هماهنگی در زمینه ارتقا امنیت در جزیره قشم آمادگی کامل دارند.
وی ادامه داد: پایگاه دریابانی شهرستان قشم با حمایت های همیشگی سازمان منطقه آزاد قشم در سال های اخیر، آمادگی بالایی جهت حفاظت و حراست از منافع ملی در آب های جزیره قشم دارد.
مرادپور در پایان مبارزه با قاچاق کالا را در آب های جزیره قشم یک وظیفه ملی برای همه نیروهای دریابانی قشم دانست و تداوم  این مبارزه را از برنامه های آتی پایگاه دریابانی قشم اعلام کرد.
گفتنی است، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، سرهنگ مهدی مرادپور فرمانده پایگاه دریابانی جزیره قشم، سرهنگ رامهر جوذری، نریمان توکلی مدیر حوزه مدیرعامل سازمان، حسین رفیعی مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل و حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم حاضرین در این نشست بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا