آخرین خبرها

سرپرست جدید املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

بهادر طالبی زاده در آیینی به سمت سرپرست املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل ازروابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، بهادر طالبی زاده، از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به عنوان مدیر املاک و مستغلات این سازمان انتخاب شد.
در متن این حکم آمده است؛
با توجه به سوابق، تجربیات و تعهد جنابعالی به موجب این حکم، به عنوان سرپرست مدیریت املاک و مستغلات منصوب می شوید.
امید است با اتکال به الصاف الهی و همکاری و مساعدت سایر همکاران با اشتفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف جمهوری اسلامی، موفق و موید باشید.

حمیدرضا مومنی
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم


در جلسه تودیع و معارفه این مدیریت، نریمان توکلی جویباری،  مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تقدیر از خدمات پنج ساله احمد دیرستانی عنوان داشت: مدیریت املاک و مستغلات، کانون تصمیمات مهم در قبال واگذاری زمین به سرمایه گذاران با هدف توسعه همه جانبه جزیره قشم است.
وی با اشاره به سابقه 12 ساله بهادر طالبی زاده، سرپرست جدید املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم، برای وی آرزوی توفیق کرد.

کیهان عباسیان، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم نیز با ستایش از عملکرد احمد دیرستانی، او را گنجینه ارزشمند اطلاعات درخصوص مسایل واگذاری زمین در جزیره قشم خواند و دریافت حکم مشاور مدیرعامل در این حوزه را به وی تبریک گفت.

در ادامه احمد دیرستانی و بهادر طالبی زاده، در سخنانی با تشکر از حسن اعتماد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، آمادگی خود را برای ارائه خدمات هرچه بیشتر و بهتر جهت رسیدن به اهداف عالیه سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کردند.

گفتنی است، در جلسه تودیع و معارفه مدیریت املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم، بهادر طالبی زاده به عنوان سرپرست جدید این مدیریت منصوب شد.

همچنین از خدمات پنج ساله احمد دیرستانی در پست مدیریت املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم تقدیر و به عنوان مشاور مدیرعامل معرفی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا