آخرین خبرها با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه اهل سنت شهر قشم و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی؛

آیین کلنگ زنی مدرسه دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) روستای طولا برگزار شد

آیین کلنگ زنی احداث مدرسه 6 کلاسه دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) در روستای طولا با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه اهل سنت قشم، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از شما نیوز، این مدرسه 6 کلاسه دخترانه در راستای نهضت مدرسه سازی و تکمیل زیرساخت های آموزشی جزیره قشم و با هدف رشد و بالندگی دانش آموزان روستای طولا صورت گرفت.
با مساعدت رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، این قطعه زمین برای احداث یک مدرسه ابتدایی دخترانه در روستای طولا واگذار شده و حاج قاسم رجبی، خیر مدرسه ساز مسئوولیت ساخت این مدرسه را عهده دار شده است.
جلوگیری از ترک تحصیل و ممانعت از بازماندگی از تحصیل در میان دانش آموزان بویژه دختران جزیره قشم یکی از اولویت های اجرای برنامه های آموزشی مورد نظر سازمان منطقه آزاد قشم در این منطقه است که با تعامل و همیاری آموزش و پرورش شهرستان، معتمدین محلی روستاها و همراهی خیرین مدرسه ساز اجرایی می شود.
گفتنی است؛ در آیین کلنگ زنی احداث مدرسه 6 کلاسه دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم، علیرضا نصری فرماندار شهرستان، دادی مدیر کل آموزش و پرورش و نوسازی استان هرمزگان و هاشمی مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان و جمعی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا