آخرین خبرها

بیش از ۶۸۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در قشم کشف شد

سرپرست پایگاه دریابانی قشم گفت: ارزش کالای قاچاق کشف شده در چهار ماه گذشته ۶۸۳ میلیارد و ۹۲۸ میلیون و ۹۰۰ ریال است که در همسنجی نسبت به سال گذشته ۱۸۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از ایرنا، سرهنگ رامهر جوذری افزود: از اول خردادماه تا کنون چهار هزار و ۱۹۷ قوطی مشروبات الکلی، ۸۴۵ کیلو گرم موادمخدر و ۳۹۲ هزار و ۷۱۰ لیتر سوخت قاچاق کشف شده است.

به گفته وی، ۱۵ هزار و ۳۲۲ کیلوگرم ماهی صید شده قاچاق، ۲ هزار و ۱۱۰ ثوب پوشاک، ۶۵۰ متر پارچه و ۱۸۲ هزار و ۱۶۷ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی نیز کشف شد.

سرپرست پایگاه دریابانی قشم تصریح کرد: همچنین ۹۳۲ دستگاه لوازم خانگی، ۶۱ دستگاه لوازم الکترونیکی، یکهزار و ۶۹ دستگاه لوازم یارانه‌ای و ۱۲۶ دستگاه ماهواره نیز در چهارماه گذشته کشف شده است.

وی همچنین از کشف هفت میلیون و ۴۰۲ هزار نخ دخانیات خبرداد و افزود: این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است.

سرپرست پایگاه دریابانی قشم تصریح کرد: تعداد ۶۱ شناور، ۲۱ دستگاه خودرو و ۱۰ دستگاه موتور سیکلت نیز در عملیات کشف توقیف شده است.

جوذری گفت: ۶۹ تبعه بیگانه بدون مجوز شناسایی و طرد شدند.

سرهنگ رامهر جوذری فرماندهی به مدت چهار ماه سرپرست پایگاه دریابانی شهرستان قشم بود.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا