آخرین خبرها مدیرعامل منطقه آزاد قشم در جلسه با مدیرکل راهداری استان هرمزگان تاکید کرد؛

انجام بدون توقف پروژه های جاده ای قشم با هدف افزایش کیفیت و ایمنی راه ها

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد بر ضرورت همکاری و هماهنگی بیشتر میان این سازمان و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان برای انجام سریع تر پروژه های زیرساختی با هدف افزایش ایمنی و بهبود کیفیت جاده های قشم تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل ازبرنا، حمیدرضا مومنی در جلسه با یوسف عابدینی با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان، اظهار کرد: طی سال های گذشته اقدامات خوبی در زمینه زیرساخت های جاده ای در قشم انجام شده است.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی اقتصاد کشور، چالش هایی در زمینه تامین منابع مالی وجود داشته اما تاکنون هیچ کدام از پروژه های مربوط به حوزه های زیربنایی، عمرانی و جاده ای در منطقه آزاد قشم متوقف نشده است.
مدیرعامل منطقه آزاد قشم با اشاره به تردد سالانه میلیون ها گردشگر در این جزیره افزود: کیفیت جاده های قشم با وضعیت ایده آل فاصله دارند و همچنین نرخ تصادفات جاده ای نیز در جزیره بالاست و برای حل این موضوع، طرح ها و پروژه های مرتبط با بهبود وضعیت زیرساخت های جاده ای اجرا می شود.
به گفته مومنی؛ شبکه حمل و نقل و جاده های ایمن و مناسب از مهمترین شاخصه های توسعه یافتگی در هر منطقه است و برای ایجاد توسعه پایدار و متوازن در تمامی نقاط جزیره قشم، بهبود کیفیت جاده های اصلی و راه های روستایی با هدف افزایش ایمینی و رشد کیفیت زندگی ساکنان در حال انجام است.
وی تصریح کرد: ایجاد یک پایانه مسافربری براساس طرح جامع شهر توسط سازمان منطقه آزاد قشم مصوب شده و پس از جانمایی، تامین زیرساخت ها، طی مراحل ساخت و بهره برداری در آینده شاهد خدمات رسانی بهتر به مسافران و گردشگران جزیره خواهیم بود.
براساس این گزارش، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان نیز در این جلسه با قدردانی از اقدامات زیربنایی صورت گرفته توسط سازمان منطقه آزاد قشم، در این جزیره، گفت: با هماهنگی و همکاری میان بخش ها با سرعت بیشتری می توانیم زیرساخت های مورد نیاز بخش های حمل و نقل جاده ای را فراهم کنی.
یوسف عابدینی خاطرنشان کرد: برای ایجاد پایانه مسافربری نیازمند تهیه و تدوین طرحی جامع با پیش بینی و برنامه ریزی برای توسعه در آینده و پاسخگویی به نیاز مسافران و گردشگران قشم است که امیدواریم این اقدامات به خوبی اجرایی شود.
گفتنی است این جلسه با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، یوسف عابدینی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان، محرم بهاروند معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران دو سازمان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا