آخرین خبرهااقتصادیگردشگری

امنیت پایدار عامل رونق گردشگری و جذب سرمایه‌گذاری در قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، گفت: امنیت پایدار در سراسر نقاط قشم با فرماندهی صحیح و حضور مقتدرانه نیروهای انتظامی به دست آمده است.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مؤمنی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی جزیره قشم با قدردانی از زحمات نیروهای انتظامی قشم در راستای برقراری امنیت در سطح جزیره، اظهار داشت: برقراری امنیت پایدار عامل مهم در جذب بیشتر سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی و همچنین گردشگران در جزیره قشم است و نیروهای انتظامی با چشم‌اندازی مطمئن و هدف‌گذاری صحیح اقدمات بسیار خوبی را در حوزه امنیت، اجرایی کرده‌اند.

وی ادامه داد: همراهی و هماهنگی نیروی انتظامی با سازمان منطقه آزاد قشم یکی از عوامل تاثیرگذار در جهت بالا بردن امنیت جزیره بوده و با برنامه‌ریزی و فرهنگ‌سازی طی می‌توان اعتماد مردم، سرمایه‌گذاران و گردشگران به نیروهای انتظامی را بیشتر از گذشته تقویت کرد.

مدیرعامل منطقه آزاد قشم در پایان با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در جزیره، خاطرنشان کرد: قشم به‌عنوان یک جزیره مهم و استراتژیک ظرفیت‌های مهمی در حوزه سرمایه‌گذاری و گردشگری دارد که با برقراری امنیت پایدار، می‌توانی شاهد رونق بخش‌های مختلف باشیم.

براساس این گزارش، سرهنگ حسین الهی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم نیز در این جلسه با قدردانی از حمایت‌های صورت گرفته توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از نیروهای نیروهای انتظامی، گفت:  نیروی انتظامی برای برقراری امنیت پایدار در منطقه از هیچ کوششی فروگذار نیست و با هماهنگی بیشتر در جهت افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی میان شهروندان، گردشگران و فضاهای گردشگری، بهتر می‌توانیم به حل برخی مشکلات امنیتی و آسیب‌های اجتماعی بپردازیم.

گفتنی است این جلسه با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، سرهنگ حسین الهی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم، سرهنگ مجتبی راست‌خدیو جانشین فرمانده نیروی انتظامی، نریمان توکلی جویباری مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل این سازمان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا