آخرین خبرهااجتماعیاقتصادی

کشف بیش از 2 میلیون نخ سیگار قاچاق در مرزهای دریایی هرمزگان

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف بیش از 2 میلیون نخ سیگار قاچاق در مرزهای دریایی شهرستان قشم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار حسین دهکی گفت: مرزبانان دریایی شهرستان قشم مبارزه با قاچاقچیان و سرباندهای قاچاق را در دستور کار خود قرار داده و با اجرای یک طرح عملیاتی بزرگ موفق شدند یک از باند وارد کننده کالای دخانی به مرزهای دریایی هرمزگان را متلاشی کنند.

وی افزود: مرزبانان این شهرستان با اشراف اطلاعاتی و کسب خبری مبنی بر اینکه یک فروند لنج حامل سیگار قاچاق قصد تخلیه محموله خود را در حوالی جزیره هنگام به قایق های تندرو دارد، سریعا برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سردار دهکی عنوان داشت: مرزبانان حین گشت‌زنی در منطقه و در محدوده 18 مایلی شرق جزیره هنگام شناور قاچاقچیان را در حال تخلیه سیگارهای قاچاق به شناورهای تندرو می‌باشد، مشاهده کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با بیان اینکه خدمه موتورلنج با مشاهده مرزبانان با رها کردن شناور خود بوسیله شناورهای تندرو از محل متواری شدند، اذعان داشت: مرزبانان ضمن توقیف موتورلنج در بررسی دقیق از آن موفق شدند 2 میلیون و 420 هزار نخ سیگار قاچاق را کشف کنند.

سردارحسین دهکی با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمین در دستور کار اطلاعاتی می‌باشد، گفت: ارزش ریالی کالاهای دخانی کشف شده 15 میلیارد ریال برآورد می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا