آخرین خبرهااقتصادی

بانک اطلاعات سرمایه‌گذاری «قشم» ایجاد می‌شود

مدیر جذب سرمایه‌گذاری و بازاریابی منطقه آزاد قشم گفت: بخش عمده‌ای از موانع حضور سرمایه‌گذار آسیب‌شناسی شده و در همین راستا بانک اطلاعات سرمایه‌گذاری قشم ایجاد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، ناصرالدین گرامی در دهمین نشست شورای هماهنگی اقدامات پساکرونا این منطقه آزاد اظهار داشت: بخش عمده‌ای از شرایط و موانع موجود برای حضور سرمایه‌گذار در منطقه آزاد قشم آسیب‌شناسی شده است.

وی افزود: از این رو باید بانک اطلاعات سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد قشم و بسته‌های سرمایه‌گذاری در کنار طرح‌های اولویت‌دار منطقه تهیه و تدوین شود.

مدیر جذب سرمایه‌گذاری و بازاریابی منطقه آزاد قشم تصریح کرد: فراهم‌آوردن بستری هوشمند برای سرعت بخشیدن و تسهیل مراحل سرمایه‌گذاری ضروت دارد.

گرامی ادامه داد: همچنین ارائه خدمات ویژه به سرمایه‌گذاران خاص از دیگر اقداماتی است که باید بر اساس آسیب‌شناسی انجام شده اجرایی شود.

وی اضافه کرد: رتبه‌بندی سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به حضور در قشم و پیش‌بینی تخفیفات ویژه برای سرمایه‌گذاران ارزی در دستور کار قرار دارد.

مدیر جذب سرمایه‌گذاری و بازاریابی منطقه آزاد قشم ابراز داشت: تولیدکنندگان محصولات دانش بنیان از جمله ظرفیت‌هایی هستند که می‌توانند مشوق سرمایه‌گذاران برای حضور در قشم باشند.

گرامی بیان کرد: ایجاد دروازه خوش‌ آمد گویی، برگزاری تورهای سرمایه‌گذاری و نیز تدوین بسته‌های سرمایه گذاری با در نظر گرفتن اولویت ها و نیازهای منطقه آزاد قشم از عوامل موثر در ایجاد جذابیت برای سرمایه‌گذاران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا