آخرین خبرهادسته‌بندی نشده

امنیت جزیره قشم مرهون تلاش همه نیروهای نظامی،انتظامی،امنیتی است

صبح امروز 11 فروردین 1399،نشست مشترک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم با جناب آقای رضا صفایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم، صبح امروز ۱۱ فروردین ۱۳۹۹،نشست مشترک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم با جناب آقای رضا صفایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم برگزار شد.

آقای صفایی در این جلسه مشترک که هر سه ماه یکبار برگزار می شود،گفت: یکی از برنامه های مشترک در سال جدید ، همکاری سپاه و دادستانی قشم برای پیشگیری از وقوع جرائم در سطح شهرستان از طریق آگاه سازی با همکاری پایگاههای مقاومت بسیج و مساجد ، در قالب طرح تحول محلات است.

وی ادامه داد: چنانچه زمینه های وقوع جرایم شناسایی و آسیب زدایی شوند،موفقیت های چشمگیری در کاهش وقوع جرائم خواهیم داشت.

دادستان شهرستان قشم گفت: توسعه و تحقق عدالت و آرامش مردم،در سایه امنیت است و ما با برهم زنندگان این نعمت نظام جمهوری اسلامی، باقاطعیت برخوردلازم صورت می گیرد، و این خواست مردم است.

در ادامه، سرهنگ سالاری ضمن تشکر از تشکیل این جلسات به تشریح تلاش‌های مجموعه سپاه و بسیج قشم در زمینه مبارزه با جرائم سازمان یافته و کاهش جرایم و تعامل بسیار خوب ، با سیستم قضایی شهرستان پرداختند. وی ادامه داد:وجود امنیت در سطح جزیره قشم مرهون تلاش همه نیروهای نظامی،انتظامی،امنیتی،در سایه همدلی و همکاری اعضای شورای تامین شهرستان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا