آخرین خبرهااجتماعیدسته‌بندی نشده

دومین نشست شورای هماهنگی اقدامات پسا کرونا منطقه آزاد قشم برگزار شد

دومین نشست شورای هماهنگی اقدامات پسا کرونا منطقه آزاد قشم شامگاه یکشنبه با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم، معاونین و جمعی از مدیران این سازمان در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم در ابتدای این نشست معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم با تشریح آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در جزیره قشم اعلام کرد که طبق آمارها و گزارش های مستند ودقیق و با تلاش های شبانه روزی اعضای ستاد بحران کرونای قشم با هدایت شبکه بهداشت و درمان قشم و حمایت های همه جانبه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، جزیره قشم از جهت مهار این ویروس در کل کشور به عنوان منطقه سفید و ویژه شناخته می شود.

مرتضی شیخ زاده با بیان اینکه از ۴۱۰ نفر در جزیره قشم که مشکوک به داشتن علایم ویروس کرونا بودند تست کرونا گرفته شد، تصریح کرد: از این تعداد نتیجه افزون بر ۴۲ نفر آنها مثبت اعلام شد که ازاین افراد ۲۵نفر زن و ۱۷نفر مرد هستند.
به گفته وی از این افراد نیز تنها ۴ نفر در بیمارستان بستری هستند و سه نفر نیز در قرنطینه کامل بسر می برند و به یاری خدا حتی یک نفر نیز در جزیره قشم به علت ابتلا به کرونا فوت نکرده است.
براساس این گزارش در ادامه این نشست، گزارش اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات اولین نشست شورای هماهنگی اقدامات پسا کرونا منطقه آزاد قشم توسط عابدین سعادت فر معاون توسعه و مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم ارائه شد.
این گزارش حاکیست احمد دیرستانی مدیراملاک و مستغلات و محمدرضا عباسی مدیر فناوری و اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشم نیز بطورجداگانه گزارشی از آخرین وضعیت حوزه مدیریت خود را ارائه کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا