اخبار مهمگردشگری از طریق ویدیو کنفرانس توسط رییس جمهوری اسلامی ایران؛

باغ گردشگری صفاآباد قشم با 180 میلیارد ریال سرمایه گذاری افتتاح شد

پروژه احداث باغ بزرگ گردشگری صفاآباد واقع در روستای گورزین جزیره قشم با 180 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی روز پنجشنبه 25 دی‌ماه 99 توسط حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران از طریق ویدیو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرقشم به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، احداث این مکان گردشگری که در راستای سیاست توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از طریق حمایت از بخش خصوصی صورت گرفته است، باعث ایجاد اشتغال برای 40 نفر در زمان ساخت و 18 نفر در بعد از بهره‌برداری شده است.
بر اساس این گزارش این باغ گردشگری که مجری آن شرکت ارتباط همراه پایدار قشم است در زمینی به مساحت دو هزار و 480مترمربع ساخته‌شده و با 16 اتاق و 54 تخت ظرفیت پذیرش افزون بر 54 نفر گردشگر را دارد و می‌تواند نقش مؤثری در تأمین خدمات موردنیاز گردشگران جزیره ایفا نماید.
گفتنی است امروز پنجشنبه 25 دی‌ماه 99 در جلسه ویدیو کنفرانسی با حضور رییس جمهوری تعداد 28 پروژه منطقه آزاد قشم در دو بخش دولتی و خصوصی بااعتبار ارزی 240میلیون دلار و ریالی 17هزار و 430 میلیاردی در پنج صنعت نفت، گاز و انرژی، تولیدی، شیلاتی، عمرانی و گردشگری که برای جامعه محلی دو هزار و 263فرصت شغلی ایجاد کرده، افتتاح شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا