آخرین خبرهاگزارش

دستبند بر دست سارق سریالی مغازه‌های قشم

فرمانده انتظامی قشم از دستگیری سارق سریالی مغازه‌های این شهرستان و کشف 9 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از فارس ، سرهنگ حسین الهی صبح امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری سارق سریالی مغازه‌های این شهرستان خبر داد.

وی افزود: با توجه به وقوع چندین فقره سرقت مغازه به روش تخریب قفل درب شیشه سکوریت و سرقت وجه نقد، سیگار و تلوزیون از مغازه‌های سطح شهر قشم که فاقد حفاظت فیزیکی مناسب بودند با توجه به سریالی شدن این نوع از سرقت موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ابتدا شگرد سارق مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به وجود دوربین مداربسته در محل سرقت سریعا تصویر سارق به رویت واحدهای گشتی رسید تا در شناسایی دقیق سارق کمک کار باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم تصریح کرد: ماموران با تلاش شبانه‌روزی و شگردهای نوین پلیسی سارق را شناسایی و با هماهنگی قضایی نامبرده را در مخفیگاهش دستگیر کردند که در بازرسی مقادیری اموال مسروقه همچون تلوزیون و تبلت کشف شد.

الهی ادامه داد: متهم در تحقیقات پلیسی و مشاهده مستدات مستدل پلیسی به 9 فقره سرقت مغازه و اماکن اعتراف و تمامی صحنه‌های سرقت مورد بازسازی قرار گرفت.

وی با اشاره به اعترافات متهم از دستگیری یک نفر مالخر خانم در این رابطه خبر داد و گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد سارق حدود چهار ماه قبل از زندان آزاد شده و دارای هشت فقره سابقه کیفری نیز می‌باشد که به دلیل اعتیاد و فقرمالی به صورت شبانه از مغازه و اماکن به روش تخریب قفل شیشه سکوریت سرقت کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا