اخبار قشم

شهدای هسته‌ای نماد تفکر علمی نهاد بسیج هستند

فرماندار شهرستان قشم از شهدای هسته‌ای ایران به عنوان نماد راستین تفکر علمی بسیج این شجره طیبه و درخت تنومند انقلاب اسلامی نام برد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از تسنیم، علیرضا نصری در دیدار فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه قشم و شماری از نیروهای این نهاد که به مناسبت هفته بسیج در سالن فرمانداری انجام شد، اظهار داشت: تفکر بسیجی در همه حوزه‌ها، مهمترین راه‌حل برای غلبه بر مشکلات کوچک و بزرگ است.

وی ادامه داد: همانگونه که امام خمینی (ره) در جنگ تحمیلی با تشکیل نهاد بسیج حرکت مهمی را برای مقابله با دشمن تشکیل داد که به برهم خوردن معادلات دشمن و پیروزی نیروهای ایرانی شدند، در حوزه‌های علمی، اقتصادی و صنعتی هم می‌توان با بهره از این تفکر به موفقیت‌های شگرف دست یافت.

به گفته فرماندار شهرستان قشم، بسیج در دوران کرونا هم کمک بزرگی به حوزه بهداشت و سلامت شهرستان کرده است و امروز تنها راه قطع زنجیره این ویروس مهلک، بسیج آحاد مردم برای رعایت قوانین ستاد کرونا، است.

وی با اعلام اینکه دشمنان نظام چند سالی است با ورود به جنگ اقتصادی، تحریم‌های سنگینی را علیه مردم مسلمان کشورمان برقرار کرده‌اند، افزود: برای عبور مقتدرانه از این آزمون بسیار سخت هم باید از تفکر بسیجی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب استفاده کرد.

نصری گفت: طرح شناسایی خانه به خانه مبتلایان کرونا در قشم از روز گذشته در محلات و خانواده‌های شهرستان قشم به عنوان محوری مهم برای کنترول ویروس کووید 19 با شعار “هر خانه یک پایگاه سلامت در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی” آغاز شده است.

وی از نیروهای بسیج و انتظامی شهرستان قشم خواست بدون تعارف با متخلفان پروتکل‌های بهداشتی با هدف کمک به سلامت جامعه براساس قانون برخورد کنند و همانگونه که از برگزاری عروسی دو شب پیش اتباع بیگانه در روستای کووه‌ای جلوگیری شد با هرگونه اجتماعات مقابله کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا