اجتماعیدسته‌بندی نشده

مجوز ورود قشموندان توسط «کیا» صادر می شود

سامانه «کیا» ویژه دریافت مجوز قشموندان برای بازگشت به این جزیره در راستای طرح ملی فاصله‌گذاری اجتماعی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم به نقل از خبرگزاری فارس، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم شامگاه امروز از رونمایی سامانه «کیا» ویژه دریافت مجوز قشموندان برای بازگشت به این جزیره در راستای طرح ملی فاصله‌گذاری اجتماعی خبر داد.

شیخ زاده افزود: هر قشموندی که قصد بازگشت به جزیره را دارد باید نسبت به ثبت‌نام در سامانه «کیا» به نشانی « http://qea.qeshm.ir» و دریافت مجور ورود اقدام کند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم ادامه داد: پس از ثبت نام، فرد به مدت ۶ روز مهلت دارد در زمان مقرر به ورودی مد نظر خود مراجعه کند.

وی اضافه کرد: در صورت ورود خودرویی قشموندان به جزیره، اطلاعات همراهان نیز در ورودی ثبت خواهد شد و در اختیار شبکه بهداشت، نیروهای انتظامی و بسیج قرار خواهد گرفت تا علاوه بر نظارت بر خود مراقبتی آنان با در خانه ماندن یک هفته‌ای، در صورت ابتلای به کووید-۱۹ بتوان به راحتی جمعیت مشکوک را نیز شناسایی و اقدام لازم را بعمل آورد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم بیان کرد: اطلاعات کلیه قشموندان خارج شده از جزیره در این سازمان موجود بوده و پیامک اطلاع‌رسانی برای ثبت‌نام و بازگشت آنان از امشب برایشان ارسال خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا