آخرین خبرهااجتماعیایران نماینده ولی فقیه استان هرمزگان؛

قشم می تواند به قطب صنعتی مناطق آزاد کشور تبدیل شود

نماینده ولی فقیه استان هرمزگان گفت: جزیره قشم پتانسیل تبدیل شدن به قطب صنعتی مناطق آزاد و ویژه کشور را دارد.

به گزارش پایگاه خبری ساحل قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده بعد ازظهر روز یک شنبه ۶ مرداد ماه در دیدار با مسوولان و مردم جزیره قشم، بیان داشت: قشم باید به فلسفه اصلی ایجاد مناطق آزاد باز گشته  و به یک دالان صادرات محصولات صنایع داخلی تبدیل شود.

وی با یادآوری خاطرات خدمت خود در جزیره به عنوان امام جمعه شهرستان قشم افزود:  من مردم قشم را همشهری های خود می دانم و بخش شیرینی از خاطرات زندگی خود را مدیون این دوران هستم.

نماینده ولی فقیه استان هرمزگان از توفیق دیدار مردم ومسوولان جزیره ابراز خرسندی کرد و ادامه داد: ما اهل سنت را نه تنها برادر بلکه جان خود می‌دانیم و یاد و خاطر روزهای خدمت در قشم برای من سراسر خاطره است.

عبادی زاده در پایان با اشاره به وضعیت آب روستاهای قشم گفت: تغییرات جزیره در سالیان اخیر بسیار چشمگیر بوده و امید است با بشارت هایی که فرماندار شهرستان قشم در مورد تامین آب شرب روستاها داده اند، به زودی همه مردم قشم از این نعمت بهره مند شوند.

گفتنی است، آیین دیدار مسوولان شهرستان قشم با حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، با حضور فرماندار و جمعی از علما روحانیون، معتمدین شیعه و سنی شهرستان قشم روز یک شنبه ۶ مرداد ماه در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا