اقتصادی

کشف محموله تنباکوی قاچاق در قشم

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف دو محموله تنباکوی قاچاق در شهرستان قشم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، سردار علی اکبر جاويدان بيان داشت: مأموران پليس امنيت اقتصادی شهرستان قشم در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در پی دريافت گزارش واصله مردمی مبنی براينکه 2 خودرو تويوتا تک کابين حامل بار قاچاق از مسير روستای رمچاه و در خورهای کنار ساحل روستای طبل محموله های قاچاق را بوسيله قايق از جزيره خارج می نمايند، پيگيری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران با تشکيل تيمی مشترک و با همکاری عوامل انتظامی کلانتری 11اين شهرستان به محل و مسير های تردد قاچاقچيان واقع در جاده رمکان به سمت فرودگاه اعزام که پس از تعقيب و مراقبت های لازم مشاهده کردند دو خودرو تويوتا فاقد پلاک در حال حرکت می باشند که بدون توجه به دستور پليس اقدام به فرار کردند.

اين مقام انتظامی استان اظهار داشت: پس از تعقيب و گريز طولانی و هدف قرار گرفتن لاستيک ها یخودرو، خودروها متوقف و در بازرسی از داخل آنها جمعا 12 هزار و 600 بسته و 192 بسته يک کيلويی تنباکو خارجی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به دستگيری دو متهم در اين عمليات، ارزش مالی کالاهای کشف شده از اين دوخودرو را بنا به اعلام نظر کارشناسان اقتصادی 11 ميليارد ريال عنوان کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا