فرهنگی

نمایشگاه هنرهای دستی و سنتی «ساخت قشم» برگزار می شود

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نمایشگاه هنرهای دستی و سنتی هنرمندان جزیره جهانی قشم با عنوان «ساخت قشم» به مناسبت روز جهانی و هفته صنایع از تاریخ 20 الی 22 خردادماه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، ابراهیم رستم گورانی با بیان این مطلب، افزود: این نمایشگاه با حضور هنرمندان حوزه های مختلف صنایع دستی جزیره و با هدف افزایش مشارکت جامعه محلی همسو با شعار سال 1403 با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» دایر می گردد.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته برگزاری کارگاه های آموزشی صنایع دستی برای علاقه مندان، اجرای موسیقی توسط گروه های محلی و همچنین تقدیر از کارآفرینان برتر حوزه صنایع دستی بخشی از برنامه های پیش بینی شده در زمان برگزار این نمایشگاه است.

به گفته مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم؛ این نمایشگاه همزمان با روز جهانی صنایع دستی و هفته ملی صنایع دستی با شعار «صنایع دستی، اقتصاد هویت بنیان» برگزار شده و در آن محصولات تولید شده توسط هنرمندان بومی صنایع دستی قشم را به نمایش گذاشته می شود.

بنابر این گزارش، نمایشگاه هنرهای دستی و سنتی جزیره جهانی قشم با عنوان «ساخت قشم» از تاریخ 20 الی 22 خردادماه از ساعت 17 الی 22 میزبان علاقه مندان، هنرمندان و فعالان حوزه صنایع دستی خواهد بود.

گفتنی است مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت 19:30 روز یکشنبه 20 خردادماه در محل مرکز نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد قشم برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا