آموزشی

آمادگی مدارس قشم جهت برگزاری امتحانات خرداد ماه

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان قشم اعلام کرد: مدارس دوره اول و دوم متوسطه این شهرستان برای برگزاری امتحانات حضوری نوبت دوم سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۲ در خرداد ماه آماده سازی شدند.

به گزارش پایگاه خبری خبرقشم، حسین رنجبر گلشواری افزود: دانش آموزان متوسطه دوره اول و دوم بر حسب برنامه ریزی شورای مدرسه و برنامه نهایی در امتحانات حضوری خرداد ماه شرکت می کنند.

وی با اشاره به اینکه امتحانات هماهنگ متوسطه اول از روز بیستم اردیبهشت ماه جاری آغاز شده است، گفت: امتحانات نهایی داوطلبان روزانه و بزرگسال پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم رشته های نظری سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ از اول خرداد ماه آغاز می شود و آخرین امتحان نیز ۲۶ خرداد برگزار می شود و نتایج امتحانات نیز یک هفته تا ۱۰ روز پس از برگزاری آخرین امتحان، اعلام خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قشم ادامه داد: امتحانات نوبت دوم به صورت حضوری در ۱۹ حوزه امتحانی در سطح این شهرستان مرزی برگزار می شود. رنجبر گلشواری توضیح داد: برای بازدید از حوزه های امتحانات دانش آموزان در خرداد ماه ۲۴ تیم شهرستانی پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه دانش آموزانی که در امتحانات حضوری شرکت نکنند غایب محسوب می شوند، اضافه کرد: در امتحانات نهایی خرداد ماه قشم ۲ هزار و ۴۰۰ نفر داوطلب متوسطه دوره دوم شرکت می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا